Pole Dance

Zajęcia akrobatyczne przy użyciu drążka pionowego. Bardzo fajnie kształtują sylwetkę oraz wzmacniają ręce.

Dowiedz się więcej

Pole Sport

Trening z naciskiem na elementy gimnastyczne, przygotowujący do zawodów Pole Sport, bazujący na nauczaniu prawidłowej techniki, wykonywania figur, przejść i spinów.

Dowiedz się więcej

Pole KIDS

Są to zajęcia akrobatyczne z elementami gimnastyki i tańca przy użyciu drążka pionowego. Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat, podział na dwie grupy zaawansowania. Posiadamy program zawodniczy - przygotowujemy dzieci do zawodów. Więcej informacji w klubie.

Dowiedz się więcej

Aerial HOOP

Areial Hoop inaczej koło cyrkowe, ciekawe i akrobatyczne zajęcia na obracającym się kole.

Dowiedz się więcej

Ćwiczenia kobiet w ciąży i po ciąży

Zajęcia dla kobiet na każdym etapie ciąży, nauka pracy z oddechem oraz z ciałem w trakcie ciąży. Przemycimy wiele niezbędnych porad dla każdej ciężarnej, jak się przygotować i co robić po porodzie - prowadzone przez mamę instruktorkę :) *wymagane zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do aktywności fizycznej

Dowiedz się więcej

Yoga Wheel

Zajęcia podczas których będziemy uczuć się pracy z kołem do yogi, warto poznać ten wspaniały sprzęt, zapewnia nam korzyści na poziomie stabilizacji mięśni wewnętrznych korpusu ciała - który jest ważnym centrum naszego ciała.

Dowiedz się więcej

TRX/Kalistenika

Zajęcia prowadzone przez trenera Macieja, który pokaże Wam prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, dzięki którym szybko poczujecie się silniejsi. To trening siłowy oparty na wykorzystaniu własnej masy ciała.

Dowiedz się więcej

Stretching

Stretching doskonale wpływa na ogólną formę. Świetnie rozciąga mięśnie, uelastycznia je i zwiększa sprawność ruchową stawów. Jeśli masz dość muskularną budowę ciała, szybko zauważysz jak bardzo wysmuklałaś i jaka stałaś się gibka. Taki efekt nie jest spowodowany jednak tylko i wyłącznie redukcją masy ciała, ale rozciągnięciem mięśni i wysmukleniem.

Dowiedz się więcej

Yoga

Yoga w wydaniu Oli i Klaudii jest inna niż wszystkie. Zawsze pełna sala sama mówi za siebie :)

Dowiedz się więcej

Treningi Personalne

Decydując się na taki trening, oddajesz się w opiekę wykwalifikowanego instruktora. Są to 60 minutowe zajęcia na które umawiamy się indywidualnie w zależności od Twoich oczekiwań, kondycji i możliwości. Ilość treningów w tygodniu zależy od Ciebie 🤸🏽‍♀️

Dowiedz się więcej

KATALOG IPSF/ ZAWODY

Zajęcia personalne, które mają na celu pomoc w zrozumieniu katalogu IPSF. Jeżeli nie wiesz jak ułożyć swój układ i nie rozumiesz jak można połączyć figury by wyszedł z tego bonus, My Ci podpowiemy :) *Prosimy przed pierwszą lekcją zapoznać się z katalogiem