Nie, nie musisz mieć silnych rąk przychodząc na pierwsze zajęcia. Siłę budujemy juz od pierwszego spotkania, prowadzimy równiez dodatkowe treningi tj. wzmacnianie czy rozciąganie na które warto się zapisać.
Pamiętajmy że na pierwszych zajęciach grupy początkującej nie oczekujemy tego, że przyjdą zawodnicy. Ale... za to za jakiś czas jeżeli tylko ktoś zechce pokierujemy jak na zawody się przygotować.
Na treningi zabieramy ze sobą wodę ręcznik, a ubieramy się w top krótkie spodenki, ćwiczymy na boso choć niekiedy przydają się skarpetki... a najważniejsze o czym nie możecie zapomnieć to dobry humor !

Własna mata jest aspektem higienicznym- ale jeżeli jej nie posiadasz studio jest w takie wyposażone jak również w dodatkowy sprzęt do ćwiczeń wystarczy, że weźmiesz ze sobą ręcznik. Maty oraz inne sprzęty po każdym użyciu są dezynfekowane.
Pandemia... ciężki okres dla każdego wtedy kiedy tylko możemy jesteśmy otwarci wszystkie nasze działania konsultowane są z prawnikiem. Zajęcia podczas pandemii różnią się tym że grupy są bardziej kameralne.  Czy COVID jest czy nie, zawsze dezynfekowaliśmy sprzęt i będziemy to robic wynika to ze względów czysto higienicznych. Dodatkowo w studio w każdym kącie rozstawione są płyny do dezynfekcji plus zakupiliśmy Ozonator powietrza. Kochani nie dajmy się zwariować przecież ręce myliśmy zawsze to nie żadna nowość prawda ?
Zazwyczaj są dwa problemy to sucha skóra i nadmierna potliwość dłoni - ale głowa do góry :) są na to sprawdzone sposoby.
Po pierwsze w okresie jesienno-zimowym musimy zadbać o dobre nawilżenie skóry. Zalecamy na wieczór przed treningiem  który ma być w kolejnym dniu zrobić delikatny peeling całego ciała oraz posmarować się dokładnie balsamem (zwłaszcza nogi pod kolanami, piszczele, brzuch, zgięcia łokci) skóra dobrze nawilżona lepiej współpracuje ale NIGDY nie smarujemy się balsamem w dniu zajęć ani kremem do rąk.
Przy nadmiernej potliwości z ratunkiem przybiegają magnezje, substancje które osuszają dłoń i polepszają jej przyczepność. Posiadamy na miejscu takie preparaty do testowania oraz do zakupu.
 Co to za pytanie 😄 moja 70-letnia babcia próbowała swoich sił na rurce i jak to babcia powiedziała " to nie wiek i kilogramy określają jaka jesteś i co ćwiczysz tylko Twoja duszyczka i chęci- jeśli są chęci możesz robić wszytko w każdym rozmiarze i w każdym wieku!" Dla nas nie ma za dużych kobiet ani za starych! Nikt nikogo nie ocenia. Pamiętajcie, że na mistrzostwach Polski w pole sport jest kategoria dla kobiet 50+ 🙂
Dostosowanie liczby uczestników do obowiązujących przepisów tj. 1 osoba na 15 m2 powierzchni (osób w pełni zaszczepionych na COVID-19 nie wlicza się do limitu) stan na 01.12.2021