Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Warsztaty z Agnieszką Wienskiewicz i Joanną Kuliś Cwalina pod Palmami !


  • Data: 05.11.2021 10:00
  • Lokalizacja pasaż Portowy 21, Giżycko, Polska (Mapa)

Opis

Agnieszka Wienskiewicz i Joanna Kuliś Cwalina od 2019 roku startują na zawodach – sport wciągnął bardziej niż się tego spodziewały, odnoszą wspólne osiągnięcia w duecie. W 2019 roku pojechały na pierwsze zawody IPSF i zajęły II miejsce, kilka miesięcy później wystąpiły na Pole Dance Fever – w kategorii  Art, w 2021 roku w czerwcu na zawodach IPSF jako Egipcjanki  zajęły I miejsce i wróciły do domu ze złotem!

Agnieszka W-z 

IPSF 2021 rok kategoria profesjonalistki solo - jako arabska księżniczka wywalczyła III miejsce.

Sport towarzyszy jej w życiu od małego- jest spontaniczna oraz uwielbia uczyć innych, nowości  instagramowe ? - Agnieszka już je zna a gdy dodaje do tego swoje pomysły wychodzą niezłe combosy.

Jo Anna – 
IPSF 2019 - kategoria amator zdobyła na podium III miejsce.
IPSF 2021- kategoria profesjonalistki - V miejsce.

Sport namieszał w jej życiu jest bardzo techniczna uwielbia rozkładać ruchy na czynniki pierwsze - kiedy Asia daje złotą radę - zawsze wychodzi

Dziewczyny szkolą się u najlepszych- min. Klaudia Nowak, Agata Jarzębowska, Kasia Bigos, Kama Nienałtowska, Malwina Ginter, Paula Kościewicz, Iwona Drzymała i wiele innych z zakresu treningu siłowego, stretchingu oraz oczywiście rurkowego- specjalizującego się w dziedzinie Pole Sport.

Bloki, które przygotowały dla was dziewczyny:

Static Tricks & Combos z Agnieszką- Triki i przejścia na rurce statycznej. Na tym bloku nie zabraknie elementów dynamiki, efektownych zeskoków, czy nowości z instagrama.

Spinning z Agnieszką– lekkie flow połączone z kilkoma figurami na raz na rurce obrotowej ciekawe przejścia z różnych figur- a do tego każdy na rurce obrotowej wygląda jak by latał- czemu nie ? niech Agnieszka zawróci Ci w głowie.


Acro partner z Asią i Agnieszką - masz koleżankę, która też ćwiczy ? A może jest obok Ciebie na rurce na treningach ? niekiedy sobie pomagacie ? a jeżeli nie, to może warto spróbować – zobaczysz, że taki trening łączy się z fajną zabawą ale i fajnymi figurami, omówimy  dużo techniki, bazy gimnastycznej, balansu , przygotujemy do wielu trudniejszych figur akrobatycznych.

 Zmniejszmy trochę ten społeczny dystans i dobierzmy się w pary ! Gwarantujemy całkowicie inny warsztat niż zawsze.

Twój pierwszy handspring z Asią– nie robisz jeszcze handspringa, a tak bardzo byś chciała? Niektórzy mówią, że ta umiejętność otwiera nowe drzwi do Pole Sport - to racja. Jeżeli jeszcze go nie robisz, pokażę Ci wprawki, jeżeli zrobiłaś swojego pierwszego handspringa a nie możesz go utrzymać dłużej niż 2 sekundy też dam Ci kilka wskazówek dlaczego. A jeżeli dobrze się już czujesz w handspring - podpowiem Ci, co można zrobić więcej.

Handstand przy rurce z Asią - bardzo techniczny blok – jeżeli ćwiczenia z tego bloku zaczniesz wdrażać na zajęciach, gwarantuję Ci poprawę jakości figur „ tych bardziej technicznych” – poczujesz, które mięśnie musisz spiąć, by wykonać lepiej chociażby handspring. Ręce Ci opadają na samą myśl  o staniu na rękach ?- wzmocnimy je a rurka pomoże w wykonaniu- technika balans, baza gimnastyczna – to jest to czego potrzebujesz,

Cennik:
Bloki solo 115 zł - dla osób z Palm Pole Dance / 130 - osoby spoza studia.
Blok acro partner - 230 zł za parę dla osób z Palm Pole Dance/ 260 - osoby spoza studia.

Godziny bloków zostaną ustalone po wstępnych zapisach na bloki.
W przypadku zbyt małej ilości chętnych warsztaty mogą zostać odwołane.