Kilka słów o nas :)


Palm Pole Dance & Fitness Studio Katarzyna Jocz
Założycielka jest certyfikowanym instruktorem Polish Federation Air Power Athletics w dziedzinie Pole Dance i Aerial Hoop.
Zajęcia są prowadzone przez równie wykwalifikowana kadrę, która spędziła godziny na rozmaitych kursach, szkoleniach oraz na sali, a wszystko po to aby w jak najbardziej rzetelny sposób przekazać Wam tą wiedzę.

Prowadzimy zajęcia Pole Dance, Pole Sport, Pole Duet, Aerial Hoop - w naszym rejonie możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy specjalistkami w tej dziedzinie, a warto zwracać uwagę na takie detale jak solidne mocowanie sprzętu, atestowane podwieszenia do sufitów, doświadczona i przeszkolona kadra bo Wasze bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu. Sporty akrobatyczne wymagają dużej wiedzy z zakresu funkcjonowania całego ciała i dobrego jego przygotowania, nawet jeśli trenujemy wyłącznie dla rozrywki i przyjemności. Z tego tytuły posiadamy również całą gamę zajęć fitnessowych na których dbamy o Wasze zdrowie i kondycje. Kalistenikę prowadzi Maciek, który szkolił się u Klaudii Nowak która jest Mistrzynią Polski w Street Workoucie (2016). Klaudia i Kasia są instruktorami Yoga Wheel.
Ponad to znajdziecie zajęcia dla dzieci Pole Kids - zaczynając swoją przygodę w najmłodszym wieku mamy na prawdę duże możliwości w przyszłości.
Stretching jest prowadzony przez Edzię, Klaudię i Monikę - wypuszczone spod skrzydeł samej Katarzyny Bigos oraz Kamy Nienałtowskiej.
Treningiem Kobiet w ciąży i po ciąży zajmują się Kasia i Monika wyszkolone w Polskim Centrum Fitness, ponadto Kasia jest sama mamą wiec doskonale wie jak się przygotować do ciąży, co robić w okresie ciąży i po ciąży. Zapewnia kompleksową pomoc, wsparcie i rozmowy dla mam i przyszłych mam.


Drogi kursancie/przyszły kursancie, pamiętaj, że studio to nie tylko grafik zajęć ale także przyjaźń, zaufanie, wsparcie, wzajemna motywacja, a dla mnie to także rodzina - jak podkreśla właścicielka Kasia.
Początki treningów bywają trudne bo wymagają sporo wysiłku, potem wcale nie są łatwiejsze tylko Ty stajesz się silniejsza!